TOP CARE SUPER LINIA
3 MIESIĘCZNY PROGRAM
SKUTECZNEJ REDUKCJI NADWAGI
Rozpoczęcie - styczeń 2019

 

 


KARNET GRATIS
- zapytaj w recepcji
i przyprowadź przyjaciół 

 

 

 

 

Znajdujesz się aktualnie w: O NAS
Dziś jest Niedziela, 17 Stycznia 2021, godz.  
 

O Bodyfit ®

GYM 4 LIFE

     Bodyfit, pierwszy wrocławski klub fitness zaprasza do CITY GYM, strefy profesjonalnego treningu usytuowanej na granicy Śródmieścia i Starego Miasta. Znajdziesz tu różnorodny sprzęt treningowy, przystępność cenową i wspaniałą atmosferę. Klub jest klimatyzowany, wyposażony w maszyny marki Olimp i sprzęt cardio marki Life Fitness. Do dyspozycji Klientów stworzyliśmy strefy: maszyn, wolnych ciężarów, treningu funkcjonalnego i świetnie wyposażoną strefę cardio. Od lat jesteśmy miejscem, gdzie Klienci niezależnie od zasobności portfela i poziomu wytrenowania czują się świetnie i efektywnie trenują. Naszym celem jest bowiem zdrowie i zadowolenie Klienta. Nasz Klient ćwiczy i wie, że to działa, ponieważ wspiera go i motywuje doświadczona kadra trenerska, ma również możliwość stałego monitorowania postępów treningowych.

     W cenie członkostwa lub miesięcznego karnetu można korzystać z naszej siłowni bez ograniczeń ze standardowych treningów. Oferujemy również szeroki wachlarz treningów personalnych: nowość w sferze treningu - Medical Gym, Trening Oldschool (50+), Super Linia - program redukcji nadwagi i Treningi Sezonowe - przygotowawcze.

     CITY GYM to także strefa treningowa dla kobiet, które znajdą tu wszystko, czego potrzebują, aby osiągnąć optymalną formę i świetne samopoczucie. Jeżeli chcemy mieć piękny brzuch, zgrabne nogi, jędrne pośladki, lepszą sylwetkę, mamy do dyspozycji wiele przyrządów i przyborów treningowych, które pozwolą nam to osiągnąć. To dobre miejsce do pracy nad ciałem.

     Zapewniamy doradztwo, diagnostykę, wsparcie trenerów i skuteczną realizację programów treningowych. Wykonujemy kompleksowe pomiary składu ciała i wieku metabolicznego na specjalistycznym urządzeniu Tanita. Nasi trenerzy dysponują wiedzą i doświadczeniem z zakresu dietetyki i suplementacji.

     W poniedziałki i wtorki można poćwiczyć z nami za darmo w ramach treningu City Starter Gym. W klubie znajdziecie wszystko, co jest potrzebne do treningu - ręcznik, napoje i suplementy. A gdy przyjdziecie do nas w towarzystwie przyjaciół, rodziny, czekają na Was spore zniżki członkowskie. Warto skorzystać.

 
 
 
Zapisz się na zajęcia
Zapisz się do programu
 
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.
Projektowanie stron: ARTECH Agencja InteraktywnaARTEH CMS